IMC İLERİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞ AKADEMİSİ

Hakkımızda

 

IMC Trainings, İyi İnsan İyi Sürücü sloganıyla yola çıkarak Motosiklet Güvenli ve İleri Sürüş Eğitimleri vermek üzere kurulmuştur.

 

IMC Trainings eğitmenleri IAM Roadsmart oragnizasyonundan almış olduğu sertifikalar ile uzun yıllar boyunca OMM Derneği'nde çeşitli kategorilerde eğitimler vermiştir.

 

2019 yılı içerisinde Türkiye Motosiklet Federasyonu’ nun başlattığı eğitmen yetiştirme programlarına katılarak her türlü desteği sağlamıştır.

 

Burada amaçlanan kendisinin değil sürücüsünün tehlikeli olduğu motosikleti hem güvenli hem de keyifli bir araç haline getirmek ve

bu sayede olası kazaları en aza indirmektir.

 

IMC Trainings, 2019 yılının sonlarında  IMC İLERİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞ AKADEMİSİ adıyla TOSFED Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 'ndan kurum lisansını alarak Otomobil, Gözlemli Sürüş, Ağır Vasıta, Hafif Ticari Araç, 4X4 Offroad , Makam Sürücülüğü ve İlk Yardım gibi alanlarda eğitimler vermek suretiyle kurumsal ve bireysel sürücülerin kaza risklerini ortadan kaldırmaya yönelik bilgi ve tecrübesini paylaşmaya hazırdır.

 

IMC Trainings /  IMC İleri ve Güvenli Sürüş Akademisi, Güvenli ve İleri Sürücülük Teknikleri konusunda yaptığı yeni başlangıçla günümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını göz önünde tutarak  ve kendisini sürekli geliştirerek hem otomobil hem de motosiklet sürücüleriyle birlikte olmaktan keyif duyacaktır.